Лаврова і російських дипломатів пустили в США з принизливими умовами - як в часи "холодної війни"

Міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова й інших російських дипломатів в останній момент пустили в США на засідання Ради Безпеки ООН з принизливими умовами: заборонили відходити від штаб-квартири ООН далі, ніж на 40 км. Про це пише UNIAN 24 квітня.

"Під час головування Росії у Раді Безпеки ООН міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров вирішив відвідати штаб-квартиру в Нью-Йорку особисто, – сказано в повідомленні. – Лаврову дозволили в’їхати до США, але без російських пропагандистів. Візи до Америки Лавров та його делегація отримали останньої миті".

Уточнюється, що відмовити взагалі росіянам у візах не могли, адже це порушувало б статут ООН. Проте з візовим питанням американці демонстративно зволікали до останнього.

"Дозвіл на в’їзд дали лише дипломатам, а пул російських пропагандистів залишився вдома. – підкреслюється в повідомленні. – Міністр Лавров пригрозив за них помститися: "Не забудемо, не пробачимо". 

Зазначається, що стосовно самих російських дипломатів теж повернули принизливе правило, яке в часи "холодної війни" діяло щодо радянських: вони не можуть відходити від штаб-квартири ООН далі, ніж на 40 км.

Раніше повідомлялось, що Лавров заприсягнувся помститися США за невидачу віз для російських ЗМІ на Радбез ООН.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті