Київ попередив Трампа, що швидкі переговори з Путіним можуть мати катастрофічні наслідки — The Telegraph

Змушувати Україну вести переговори з Росією до того, як вона відновить перевагу на полі бою, було б катастрофічною помилкою. Про це пише видання The Telegraph з посиланням на чиновників у Києві.

Побоюючись, що нова адміністрація США може скоротити військову допомогу, якщо Київ відмовиться від переговорів, Володимир Зеленський намагається довести, що Україні спочатку потрібен час і підтримка для ескалації своєї кампанії всередині Росії.

Заяви Трампа про "швидке" завершення війни викликали занепокоєння в Києві, де вважають, що поспіх у переговорах зіграє на користь Путіну.

"Жодних простих і швидких рішень у цій ситуації бути не може. Контроль над ініціативою має залишатися у нас, а не переходити до Росії", – наголосив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Україна також намагається переконати команду Трампа, що мета РФ "не стільки захоплення української території, як перерозподіл впливу", іншими словами, що кінцевою метою Путіна є підрив західного впливу.

Хоча Київ має обережний оптимізм щодо підтримки США, чиновники готуються до ймовірності вести переговори з послабленої позиції, якщо Вашингтон наполягатиме на швидкому завершенні конфлікту, - зазначає видання.

Як повідомлялося раніше, Путін готовий на обмін територіями, але вимагатиме нейтрального статусу України на переговорах із Трампом.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті