Кіссінджер вважає, що ставитися до України треба як до країни НАТО - "жереб вже кинутий"

Після усього, що рф натворила – до України треба ставитися як до члена НАТО. Таку думку висловив колишній державний секретар США, легендарний дипломат Генрі Кіссінджер. Слова 99-річного американського дипломата цитує The Wall Street Journal, - пише сайт 5 каналу.

Кіссінджер досі бачить Україну в ролі своєрідного буфера між росією та країнами Заходу. Однак вважає, що "жереб вже кинутий".

І після того, як росіяни вели себе в Україні, він "тепер вважає, що так чи інакше, формально чи ні, після цього до України слід ставитися як до члена НАТО".

Водночас він досі передбачає "врегулювання", умовою якого буде збереження за кремлем територій, що були окуповані ще у 2014 році – хоча й не може відповісти, чим воно відрізнятиметься від "невиконаної угоди щодо стабілізації конфлікту 8-річної давнини".

Слова Кіссінджера прокоментував колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Зазначив, що більше "не буде ніяких сірих зон".

"Кіссінджер ніколи нічого дарма не каже. Його слова, що "жереб кинуто" і Україну слід формально чи неформально сприймати як частину НАТО, багато чого варті. Гросмейстер геополітики вважає, що ставки зроблені. Я теж, ніяких сірих зон більше не буде", – написав він у Twitter.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті