Кіссінджер вважає, що ставитися до України треба як до країни НАТО - "жереб вже кинутий"

Після усього, що рф натворила – до України треба ставитися як до члена НАТО. Таку думку висловив колишній державний секретар США, легендарний дипломат Генрі Кіссінджер. Слова 99-річного американського дипломата цитує The Wall Street Journal, - пише сайт 5 каналу.

Кіссінджер досі бачить Україну в ролі своєрідного буфера між росією та країнами Заходу. Однак вважає, що "жереб вже кинутий".

І після того, як росіяни вели себе в Україні, він "тепер вважає, що так чи інакше, формально чи ні, після цього до України слід ставитися як до члена НАТО".

Водночас він досі передбачає "врегулювання", умовою якого буде збереження за кремлем територій, що були окуповані ще у 2014 році – хоча й не може відповісти, чим воно відрізнятиметься від "невиконаної угоди щодо стабілізації конфлікту 8-річної давнини".

Слова Кіссінджера прокоментував колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Зазначив, що більше "не буде ніяких сірих зон".

"Кіссінджер ніколи нічого дарма не каже. Його слова, що "жереб кинуто" і Україну слід формально чи неформально сприймати як частину НАТО, багато чого варті. Гросмейстер геополітики вважає, що ставки зроблені. Я теж, ніяких сірих зон більше не буде", – написав він у Twitter.

Статті

Донбас
23.02.2025
18:06

Жителям зруйнованої Авдіївки наказали вірити в швидке відродження міста. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу радісно передруковували російські коментарі з приводу зовнішньополітичних кроків Дональда Трампа, додавали «експертні» думки доморощених «політологів» з цього приводу. Однак місцевий порядок денний теж...
Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Всі статті