Кулеба та Блінкен обговорили кроки для забезпечення доставки додаткових систем "Patriot"

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з державним секретарем США Ентоні Блінкеном. Дипломати обговорили кроки для забезпечення доставки додаткових систем "Patriot", - повідомляє у Телеграм МЗС України.

"Я провів розмову з Ентоні Блінкеном, в ході якої привітав нещодавнє рішення США, яке дозволить Україні краще захистити себе від російських атак. Це своєчасний крок у правильному напрямку. Ми обговорили останні кроки, зроблені для забезпечення доставки додаткових систем "Patriot" в Україну. Команди Президентів Зеленського та Байдена працюють на всіх рівнях для якнайшвидшого вирішення цього питання", - зазначив Кулеба. 

"Ми також зосередилися на підготовці до майбутнього Саміту миру у Швейцарії та Саміту НАТО у Вашингтоні", – акцентував глава МЗС України.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський припустив, що країни НАТО можуть підтримати передачу Україні семи систем ППО Patriot на саміт у Вашингтоні в липні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті