Так званому "секретарю радбезу" Чечні, що командував "кадирівцями" при захопленні Луганщини, повідомлено про підозру (ФОТО)

Служба безпеки України зібрала беззаперечні докази скоєння злочину проти основ національної безпеки України з боку так званого "секретаря ради безпеки" Чеченської республіки Апті Ароновича Алаудінова. Про це повідомляє СБУ в своєму Телеграм-каналі 25 серпня.

"Задокументовано, що у березні-квітні 2022 року він брав безпосередню участь у збройній агресії РФ та в захопленні територій України", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що Апті Алаудінов особисто перебував у зоні бойових дій на території міст Рубіжне, Кремінна, Сєвєродонецьк і віддавав накази загону "Ахмат".

Підкреслюється, що в результаті ці населені пункти Луганщини були окуповані ворогом за принципом "випаленої землі".

"Кремль оцінив "заслуги" чеченського командира, присвоївши йому зірку "героя росії", а фейковий уряд так званої "ЛНР" "удостоїв" його звання "героя лнр", – пише СБУ.

Уточнюється, що Кадиров призначив свого соратника "секретарем ради безпеки" Чечні.

Слідчі СБУ оголосили Алаудінову про підозру. Його місцезнаходження встановлюється.

Раніше повідомлялось, що в агресії проти України взяло участь близько 2,5 тисяч бойовиків з Чечні станом на травень 2022 року

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті