Так званому "секретарю радбезу" Чечні, що командував "кадирівцями" при захопленні Луганщини, повідомлено про підозру (ФОТО)

Служба безпеки України зібрала беззаперечні докази скоєння злочину проти основ національної безпеки України з боку так званого "секретаря ради безпеки" Чеченської республіки Апті Ароновича Алаудінова. Про це повідомляє СБУ в своєму Телеграм-каналі 25 серпня.

"Задокументовано, що у березні-квітні 2022 року він брав безпосередню участь у збройній агресії РФ та в захопленні територій України", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що Апті Алаудінов особисто перебував у зоні бойових дій на території міст Рубіжне, Кремінна, Сєвєродонецьк і віддавав накази загону "Ахмат".

Підкреслюється, що в результаті ці населені пункти Луганщини були окуповані ворогом за принципом "випаленої землі".

"Кремль оцінив "заслуги" чеченського командира, присвоївши йому зірку "героя росії", а фейковий уряд так званої "ЛНР" "удостоїв" його звання "героя лнр", – пише СБУ.

Уточнюється, що Кадиров призначив свого соратника "секретарем ради безпеки" Чечні.

Слідчі СБУ оголосили Алаудінову про підозру. Його місцезнаходження встановлюється.

Раніше повідомлялось, що в агресії проти України взяло участь близько 2,5 тисяч бойовиків з Чечні станом на травень 2022 року

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті