Кількість постраждалих на заводі в Підмосков'ї перевищила півсотні, під завалами перебувають люди

Кількість постраждалих унаслідок вибуху на Загорському оптико-механічному заводі в Сергієвому Посаді Московської області зросла до 52 осіб, пишуть росЗМІ 9 серпня.

"Кількість тих, хто звернувся по медичну допомогу після вибуху в Сергієвому Посаді, зросла до 52", – сказано в повідомленні.

За інформацією губернатора Московської області, розбір завалів триває, імовірно, під завалами ще перебувають п'ятеро людей.

Раніше повідомлялося, що в підмосковному Сергієвому Посаді прогримів вибух. Гігантський гриб піднявся на території Загорського оптико-механічного заводу.

Раніше також повідомлялося, що підірваний у Підмосков'ї завод брав участь у розробці "Стелс" - бомбардувальника нового покоління.

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті