Філашкін: Торецьк російські загарбники знищили на 70%, там залишаються ще 3,5 тис цивільних

Місто Торецьк у Донецькій області на сьогодні російські загарбники знищили на 70%, там залишаються ще 3,5 тисячі цивільних. Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» заявив начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, - повідомляє "Укрінформ".

«Місто Торецьк знищено на 70%. Людей два тижні тому там знаходилося 5,5 тис., а зараз там 3,5 тис. Люди виїжджають, але не так скоро, як би нам хотілося», - сказав очільник області.

Він зазначив, що і органи влади, і деякі підрозділи поліції, і рятувальники ДСНС під ворожими обстрілами, ризикуючи життям, продовжують вивозити цивільних мешканців у небезпечні райони.

Як повідомлялося, в Донецькій області російські загарбники з грудня 2023 року посилили обстріли населених пунктів, тому вирішено продовжити обов’язкову евакуацію населення.

На території Донеччини на початок червня 2024 року залишалося близько 472 тис. мешканців. Від початку повномасштабного вторгнення РФ у безпечні регіони з Донецької області евакуйовано понад 1,4 млн людей, з них майже 170 тис. дітей.

У Торецькій міській територіальній громаді від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну на сьогодні, 24 липня, від ворожих обстрілів загинули 178 мешканців, 548 людей зазнали поранень.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Країна
08.04.2025
11:08

Новий механізм виплат пенсій українцям на окупованих територіях та ВПО: менше дискримінаційних норм

Тепер пенсіонери, незалежно від дати переміщення, мають однакові умови для отримання пенсійних виплат. Вони можуть вибирати банк для отримання пенсії з 46 доступних установ, а також отримувати виплати через "Укрпошту".
Всі статті