Ердоган заявив, що питання членства України в НАТО не треба вирішувати поспіхом

Пропозиція України про членство в НАТО - це не те питання, з яким потрібно поспішати. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердога на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на NBC News..

"Це не ті питання, які потрібно вирішувати поспіхом... Коли ми ухвалюємо рішення, ми завжди враховуємо позицію інших держав-членів НАТО, ми обговорюємо ці можливі питання за столом переговорів й ухвалюємо остаточне рішення у відповідний спосіб", - сказав Ердоган.

Президент Туреччини стверджує, що США та інші члени західного альянсу "не хочуть, щоб Україна була державою-членом" НАТО.

Він сказав, що розгляне позицію інших членів альянсу. "Ми стежитимемо за розвитком подій, обговореннями і відповідно приймемо остаточне рішення. Це не ті рішення, які слід ухвалювати поспіхом і зопалу", - сказав Ердоган.

Глава Турецької держави також сказав, що відносини між його країною і РФ розширюються. "Наші відносини з Росією багатовимірні, вони політичні, економічні, культурні, пов'язані з оборонною промисловістю. Там є багато вимірів, і наша солідарність, наша взаємодія тривають, і з кожним днем ці відносини розширюються в економічному плані", - сказав він.

Нагадаємо, більшістьукраїнців продовжують підтримувати розвиток демократії та вступ до ЄС і НАТО. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті