Два колаборанти зі Щастинського району Луганщини отримали тюремні терміни

До 9 та 8 років тюрми заочно засуджено ще двох колаборантів, який співпрацюють з ворогом в окупаційних органах влади на Луганщині. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк у facebook 1 липня. 

"За матеріалами СБУ визнано винними в колабораціонізмі двох ворожих поплічників, які співпрацюють з агресором в незаконних органах влади у Щастинському районі Луганщини", - сказано в повідомленні.

Зокрема, за ч. 5 ст. 111-1 КК України 9 років ув’язнення з конфіскацією майна заочно отримав колишній працівник лісомисливського господарства із села Гречишкине. У 2022 році він запропонував рашистам свої послуги і був призначений начальником "відділу із забезпечення життєдіяльності сіл Муратове, Капітанове, Путилине, Гречишкине, Дубове, Окніно Новоайдарського району ЛНР". Згодом зловмисник вступив до партії "єдіная россія" і в 2023 році через окупаційні псевдовибори став "депутатом", а потім "головою ради Новоайдарського муніципального округу ЛНР".

Другим фігурантом є колишній працівник одного з регіональних автотранспортних підприємств. У 2023 році через співпрацю з агресором він обійняв посаду "начальника відділу ЖКГ, транспорту, зв’язку, архітектури і містобудування адміністрації Станично-Луганського району ЛНР". За цією ж статтею КК України його заочно засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 

Колаборантів оголошено у розшук. Термін відбування покарання рахуватиметься з моменту затримання. 

Раніше повідомлялось, що підозру отримали начальниці окупаційних "МФЦ", які сприяють окупантам у примусовій паспортизації мешканців Луганщини.

Статті

Країна
05.07.2024
12:15

"Муніципальна няня" тепер і для ВПО: особливості програми

Тепер у всіх тих батьків, які переїхали з постраждалих громад і самі виховують дітей, без підтримки рідних і близьких, є можливість отримати гроші від держави на фінансування послуг няні
Країна
04.07.2024
10:23

Земельна реформа, рейдери, війна і не тільки… Про що не мовчать фермери прифронтової Дніпропетровщини

Що насторожує в цій реформі? Під час війни можливість концентрувати в одних руках до 10 тис гектарів землі – погана історія. Уявіть, що аграрій скупить ці 10 тисяч в одній громаді. Це породжує монополію, монополія –  корупцію.
Країна
03.07.2024
13:57

Економіка: зростання всупереч війні

Українська економіка збереже позитивну динаміку цього року всупереч усім викликам повномасштабної війни. Такого обнадійливого висновку дійшли експерти Світового банку (СБ), аналізуючи підсумки перших 5 місяців.
Всі статті