Донецька ОВА напрацювала 324 кроки з повернення української влади на території після деокупації

Донецька обласна військова адміністрація напрацювала 324 практичні кроки з повернення української влади на території після їх звільнення від російських окупантів. Про це 11 серпня йшлося на засіданні Координаційної ради з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях Донецької області, - повідомляє Укрінформ.

«324 практичні кроки з повернення української влади на території, які з 2014 року перебувають під російською окупацією, напрацювали робочі групи Донецької обласної військової адміністрації… Усі пропозиції будуть передані на розгляд Міністерства з питань реінтеграції окупованих територій та керівництву держави», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що робота велася за десятьма напрямками - від безпеки, розмінування, відновлення систем живлення та життєдіяльності та інформаційного впливу до розвитку економіки.

Начальник Донецької ОВА Павло Кириленко пояснив, що усі напрацювання ґрунтуються на практичному досвіді з деокупації Лиманського району та Святогір'я, а також фаховому прогнозуванні ситуації.

«По кожному напряму ми провели приблизні фінансові та часові розрахунки, необхідні для впровадження запропонованих заходів. Звичайно, напрацьований нами загальний план першочергових дій ще буде доповнюватися з урахуванням зміни оперативної обстановки. Але міцний фундамент великої роботи з повернення України на наші, загарбані Росією землі, у нас вже є», - запевнив очільник області.

В повідомленні нагадується, що в Донецькій області з 2014 року російськими загарбниками були окуповані населені пункти: Вуглегірськ (Бахмутський район); Бунге, Горлівка, Дебальцеве, Єнакієве, Жданівка, Сніжне, Хрестівка, Чистякове, Шахтарськ (Горлівський район); Амвросіївка, Донецьк, Зугрес, Іловайськ, Макіївка, Моспине, Харцизьк, Ясинувата (Донецький район) та Бойківське, Докучаєвськ, Кальміуське, Новоазовськ, Оленівка (Кальміуський район).

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті