Для переселенців з Луганщини у двох регіонах України проводять воркшоп "Аптечка першої невідкладної медичної допомоги"

Воркшоп "Аптечка першої невідкладної медичної допомоги" організовують для переселенців з Луганщини на базі Центрів підтримки сім'ї у Києві та Сваляві на Закарпатті. Про це повідомила ГО "ЦСР "Дієва громада" у facebook 19 травня.

"На базі Центрів підтримки сім'ї проходитиме воркшоп "Аптечка першої невідкладної медичної допомоги", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в Києві захід відбувається 20 травня, а у Сваляві він відбудеться 25 травня (зареєструватися можна за посиланням).

Під час воркшопу професійні практикуючи тренери з досвідом роботи в медицині понад 25 років відпрацюють разом із слухачами на висококласних тренажерах-симуляторах порядок дій та різні тактики при виникненні критичних ситуацій, де є загроза життю людині.

"Завдяки отриманим знанням та навичкам, ви зможете чітко та впевнено рятуватиме життя у надзвичайних ситуаціях", - підкреслюється в повідомленні.

За додатковою інформацією у Центри підтримки сім'ї можна звертатись за телефонами: 095-859-45-20 (Київ) та 066-065-81-25 (Свалява).

Раніше "ОстроВ" повідомляв, що при гуманітарних хабах Старобільської РВА відкрились Центри підтримки сім’ї, де працюють переселенки - колишні клієнтки хабів.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті