Депутата Держдуми РФ Майданова, який підтримав "самостійність" "ДНР" та "ЛНР", засуджено в Україні на 15 років (ФОТО)

Депутата Держдуми РФ засуджено за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України на 15 років ув’язнення. Про це повідомила СБУ у своєму Телеграм-каналі 23 грудня.

"Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини депутата нижньої палати Федеральних Зборів Росії Дениса Майданова, який сприяв захопленню частини східних регіонів України", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що 15 лютого цього року він підтримав постанову щодо звернення до президента РФ з проханням визнати "незалежність" окупованих районів Донецької та Луганської областей. Крім цього, 22 лютого російський депутат проголосував за ратифікацію "договора о дружбе, сотрудничестве и взаимной помощи" між країною-агресором і терористичними організаціями "Л/ДНР".

Зазначається, що тим самим посадовець сприяв реалізації кремлівського плану щодо захоплення України. Адже відповідні рішення Держдуми РФ вище військово-політичне керівництво Росії використовувало як формальний привід для початку повномасштабного вторгнення проти України.

"На підставі зібраних доказів суд визнав Майданова винним за ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України і призначив покарання у вигляді 15 років ув’язнення з конфіскацією майна", – пише відомство.

Уточнюється, що, оскільки засуджений наразі перебуває на території РФ, то початок строку відбування покарання визначено з дня його фактичного затримання.

Раніше повідомлялось, що Держдума РФ вирішила скасувати покарання за злочини, скоєні в Україні "на користь Росії".

Статті

Світ
23.01.2025
13:00

Зарубіжні активи РФ: вічна «заморозка»

З урахуванням поточної ситуації на фронті, коли вже ніхто, включно з президентом, не говорить про військове звільнення окупованих територій, – не доводиться розраховувати на виплату РФ компенсацій за завдані Україні збитки.
Країна
22.01.2025
17:00

Вибори на деокупованих територіях: зміна парадигми

Як бачимо, вступні дані для проведення виборів на деокупованих територіях до 2022 року і після - кардинально різні. Отже, треба міняти й парадигму виборів на них.
Світ
22.01.2025
11:10

«Другий варіант дозволить нам диктувати умови на переговорах». Російські ЗМІ про Україну

Фактично ЗСУ перейшли до американської тактики «просочування». Вона характеризується безперервним промацуванням і тиском на оборону і вклинюванням маленьких груп, що загрожує в підсумку «перфоруванням» фронту»...
Всі статті