Бригади ЗСУ, які проходили навчання у країнах НАТО, відмовилися від тактики США під час свого контрнаступу – NYT

Українські військові, які проходили навчання у країнах НАТО, перестали під час контрнаступу спиратись на тактику ведення бойових дій США – вони повернулись до тактики, "яку знають найкраще". Про це повідомляє The New York Times.

"Українська армія наразі відмовилася від американських бойових методів і повернулася до тактики, яку знає найкраще, – пише видання. – Перші кілька тижнів довгоочікуваного контрнаступу України не пішли на користь українським військам, які були навчені та озброєні Сполученими Штатами та їхніми союзниками".

Зазначається, що українські війська, оснащені передовою американською зброєю та оголошені авангардом великого наступу, загрузли в щільних російських мінних полях під постійним вогнем артилерії та бойових вертольотів.

"Одиниці загубилися. Один загін затримав нічну атаку до світанку, втративши перевагу, – йдеться в повідомленні. – Інший виявився настільки поганим, що командири взагалі прибрали його з поля бою".

Підкреслюється, що ,за словами офіційних осіб США та незалежних аналітиків, тепер українські бригади, навчені на Заході, намагаються змінити ситуацію. Українські воєначальники змінили тактику, зосередившись на тому, щоб вимотати російські сили за допомогою артилерії та ракет великої дальності, замість того, щоб кидатися на мінні поля під вогнем. На півдні країни відбувається нарощування військ, при цьому друга хвиля навчених на Заході сил починає здебільшого дрібномасштабні атаки, щоб пробити позиції росіян.

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив про те, що табу на удари по РФ зброєю українського виробництва немає.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті