У застосунку "Резерв+" тепер можна побачити статус броні від мобілізації

У застосунку "Резерв+" тепер має відображатися актуальний статус бронювання від мобілізації. Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко  25 червня у Фейсбуці.

"Ви просили — ми зробили! Актуальний статус бронювання тепер відображається у 340 000 громадян в Резерв+", - пише вона.

Також Черногоренко пояснила, що відсоток людського фактору в помилках ТЦК щодо внесення інформації про громадян до реєстру Оберіг залишається високим. Не завжди ТЦК вносять інформацію щодо броні до реєстру. Інколи це забирає тижні, а то й місяці.

"Цифрова команда Міністерства зробила неможливе можливим. Ми цифровізували паперові бронювання. Взяли накази про бронювання у Мінекономіки та занесли 340 000 записів до реєстру Оберіг. Щоб актуальна інформація про бронь відображалась в електронних військово-облікових документах наших громадян", - пише заступниця міністра.

Вона розʼяснила і як оновити документ.

"Натисніть три крапки справа від документу. Виберіть «оновити документ». Після цього ви побачите свій актуальний статус. Якщо ваше бронювання було лише на папері, статус «Заброньовано» з'явиться в застосунку.Якщо ваша бронь ще триває, але в застосунку цього не було — новий термін має відобразитись в Резерв+", - повідомила Черногоренко.

Вона акцентувала, що щоби бронювання відобразилось в електронному документі, не потрібно йти до ТЦК.

При цьому частину наказів про бронювання ще не вдалося оцифрувати через відсутність інформації, що ідентифікує конкретну особу.

"Проте ми вже працюємо над чітким та прозорим алгоритмом, щоб усі заброньовані громадяни могли отримати актуальний статус в Резерв+", - додає замміністра.

Вона також нагадала, що разом з Мінцифрою та Мінекономіки готується бета-тестування послуги електронного бронювання для підприємств. 

Статті

Світ
26.09.2024
22:00

Російський метал у Європі: "історична помилка" Брюсселя

Європейський санкційний «паркан» щодо російської металопродукції виглядає як діряве решето. Цинізм у тому, що дірки у "паркані" передбачливо зробили самі єврочиновники.
Країна
25.09.2024
14:09

Квартирний бум проти переселенців. Їдеш від війни – залишай дітей, старих та тварин

Вимушені переселенці стають легкою здобиччю для недобросовісних власників. На жаль, навіть договір не завжди може захистити орендарів.
Донецьк
23.09.2024
12:17

Перейменування на Донеччині: як у 2024 році змінювали назви, пов'язані з РФ

Вже втретє за останні 10 років населенні пункти Донецької області стикаються із необхідністю масово змінювати назви об’єктів топоніміки на своїй території.
Всі статті