Більше половини українських біженців у Британії вже знайшли роботу

За даними дослідження Управління національної статистики Великої Британії (ONS), серед українців, які втекли від війни та в'їхали в країну за гуманітарними програмами, значно зріс відсоток тих, хто тут знайшов роботу, порівняно з червнем цього року. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Згідно з опитуванням, більше половини українців, які приїхали до Британії в рамках гуманітарних візових програм, повідомили у листопаді, що працюють. У червні таких було менше ніж 20%.

Також зросла кількість респондентів, які заявили, що можуть спілкуватися англійською "більш-менш достатньою мірою або на більшість тем".

Проте, згідно з опитуванням, головна проблема з працевлаштуванням - те, що знань англійської не вистачає для виконання службових обов'язків. Про це повідомили понад половину опитаних.

Відсоток опитаних, які сказали, що у них "достатньо грошей, щоб прогодувати себе та своїх утриманців протягом наступних трьох місяців", також збільшився з 37% до 60%.

Водночас результати показали, що половина опитаних повідомила про труднощі при влаштуванні на роботу у Великій Британії, приблизно стільки ж мали проблеми з приватною орендою житла.

Більшість респондентів, що працюють, сказали, що вони не працюють у тому ж секторі, що і в Україні.

Половина опитаних заявила, що залишиться у Великій Британії щонайменше ще на три роки.

Управління національної статистики Великобританії попередило, що ця статистика перебуває на стадії тестування і тому не є офіційною.

У березні 2022 року уряд Великобританії запустив дві візові програми для українців, які рятуються від війни, нагадує ONS.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті