Близько 50% українських дипломатів не повертаються з-за кордону - ЗМІ

В Україну з посольств за кордоном не повертаються від 40 до 60 відсотків дипломатів: серед причин - проблеми з фінансами та працевлаштуванням. Про це пише Дзеркало тижня

Зазначається, що серед основних чинників, які впливають на рішення українських дипломатів не повертатися після закордонних відряджень в Україну, - фінансове питання та проблеми з працевлаштуванням. 

За даними дипломатів, з посольств в Україну після 2022 року не повернулися 40–60% співробітників. Як приклад наводять США: з 20 працівників дипустанов, які мали повернутися у 2022 році, повернувся лише один. Проте є посольства, з яких не повернувся ще жоден дипломат.

"Неповерненцями" стають молоді й старші, треті секретарі й радники-посланники. Одні не повертаються через уже влаштовану родину, налагоджене життя за кордоном. Інші — через страх перед мобілізацією. Треті — побоюючись, що після приїзду в Україну вони не зможуть виїхати за межі країни, щоб провідати свої родини, які виїхали подалі від війни", - інформує видання.

Також є ті, хто не повертається через небажання кілька місяців очікувати працевлаштування у центральному апараті Міністерства закордонних справ, або ж ті, хто вже не хоче бути частиною системи.

Нагадаємо, МЗС України почало термінові консультації в ООН через вихід РФ із "зернової угоди". 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті