"Найскладніша ситуація - на Харківщині". В Офісі Президента повідомили про ситуацію в областях після російського удару 22 березня

В Україні продовжується робота з нормалізації ситуації в областях після масштабного російського удару 22 березня. Про це у Телеграм повідомив заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба.

"Найскладніша ситуація залишається на Харківщині. Вже зараз електрику повернули для половини споживачів. В місті Харків діють погодинні графіки відключень, міський водогін працює на генераторах, але вода в людей є. Розгорнуті модульні котельні забезпечують теплом 40 тисяч мешканців. Зараз вирішується питання як заживити каналізацію", - повідомив Кулеба. 

За його словами, на Одещині світло дали більшій частині людей. Проте щоб стабілізувати мережу подекуди вводяться графіки погодинних відключень. Зараз тимчасово знеструмлено 10 тисяч абонентів.  

"У Дніпрі та області вже всі зі світлом. Людям подали воду, зараз запускається тепло для мешканців Павлограду та Тернівки. В Сумській області досі залишаються повністю знеструмлені прифронтові Краснопільська та Глухівська громади. Там, де людям повернули світло, скасували графік аварійних відключень. У місті Ладижин на Вінниччині відновили подачу води, зараз вирішуються питання з теплозабезпеченням", - зазначив Кулеба.

Він також повідомив, що у Хмельницькій області знеструмлено близько двох тисяч споживачі. Тепло- та водопостачання відновлено у повному обсязі.

"Триває ліквідація наслідків у Запоріжжі та на Хмельниччині після атаки по цивільним будинкам. На місцях працюють представники влади, ведуть роботи комісії, які фіксують пошкодження. Людям буде надана уся компенсація за зруйноване майно", - зазначив Кулеба.

"Всі служби продовжують працювати цілодобово. Дякуємо нашим рятувальникам, енергетикам, ремонтним бригадам за відданість своїм громадам. Постійно на звʼязку з Президентом України та Керівником Офісу Президента. Робота триває безперервно", - запевнив він.

Статті

Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Світ
07.05.2024
09:09

«Війну на виснаження Росії не виграти». Російські ЗМІ про Україну

"Британці справді пишаються, що задають певні тренди в українській кризі, скеровують Україну на антиросійський шлях, утримуючи її на ньому, і залишаються лідерами у фінансуванні Києва разом зі США та ФРН.
Донбас
05.05.2024
19:32

«Золоті яйця нашої еліти все міцніше стискалися твердою рукою ляльководів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу напружено працювали в режимі фабрики фейків. Велика кількість публікацій була присвячена трагедії 2-го травня 2014 року в Будинку профспілок в Одесі. Місцева пропаганда традиційно брехливо розповідала про ті...
Всі статті