"Шахтар" офіційно призначив Йовічевіча головним тренером

Донецький "Шахтар" офіційно презентував нового головного тренера – ним став Ігор Йовічевіч. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Хорватський фахівець, який до цього тренував "Дніпро-1", підписав із донеччанами контракт на 2 роки. Сьогодні "Шахтар" також розпочне підготовку до нового сезону.

Раніше Йовічевіч протягом майже двох років працював у СК "Дніпро-1" і вивів його до Ліги Європи. Також 48-річний хорват тренував загребське "Динамо", словенський "Целе" та львівські "Карпати".

Йовічевіч-футболіст є вихованцем "Динамо Загреб". У 1991-1995 роках перебував у структурі мадридського "Реала", але за першу команду "вершкових" так і не зміг дебютувати. Після тяжкої травми балканець недовго пограв на Далекому Сході та "Карпатах".

Нагадаємо, раніше "Шахтар" оголосив про відставку головного тренера Роберто Де Дзербі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті