Яке ліжко купити для дитини

Міцний здоровий сон важливий для всіх. Особливо, для малюків. Щоб малеча міцно та якісно спала, їй знадобиться купити дитяче ліжко. Таке, що забезпечить зручність, спокій і правильне положення тіла. Адже кожна деталь важлива.

Різновиди

Якщо для немовлят великого різноманіття вибору немає, і батьки купують або ліжечко з бортиками стандартного розміру, або люльку дитячу. То для дітей старшого віку можна знайти цікавіший і практичніший варіант.

Найпопулярнішими варіантами дитячих ліжок є:

  • класичні односпальні – можуть мати невеликий бортик, щоб дитина не випала під час сну, або цікавий дизайн (у вигляді будиночка, машини тощо);
  • двоярусні –  можуть одномоментно розмістити двох малюків і є дуже зручними для близнюків, погодок або дітей із невеликою різницею у віці;
  • горище –  цікаве рішення, коли знизу розташовується стіл, шафа або комод, а зверху вже зручне ліжечко (звісно, тут обов’язковий чималий бортик, щоб малюк не впав зверху і не забився);
  • трансформери – можуть змінювати свої розміри та функціональність залежно від віку та потреб малюка.

Велике різноманіття дитячих ліжок знайдеться в бренду IKEA. Тут дійсно рай для батьків. Адже окрім ліжка можна знайти комодик, шафу та обставити дитячу кімнату в одному стилі.

Матеріали

Щодо матеріалів, то найтеплішою, найприємнішою і найдовговічнішою є натуральна деревина. Для виготовлення ліжечок найчастіше використовуються:

  • сосна;
  • береза;
  • бук.

Дешевшими варіантами є:

  • ДСП;
  • МДФ;
  • фанера;
  • пластик.

Втім, за належної якості матеріалів і таке ліжко слугуватиме доволі довго. Головне –  підібрати правильний матрац, який би дозволяв правильно фіксувати положення тіла дитини, був гіпоалергенним та надійним.

Велике значення мають фарби та лаки. При купівлі дитячих меблів обов’язково звертайте увагу на їхню безпечність. Про це мають свідчити відповідні сертифікати якості. Краще купувати ліжка, що мінімально оброблені за допомогою декоративних матеріалів. Такі не спричинятимуть алергії у малюка і забезпечать йому здоровий та міцний сон.

Статті

Країна
17.10.2024
10:00

Агросектор України: мінна загроза

Ще у 2014 р. Уакраїна увійшла до п'ятірки країн з найбільшою замінованою територією. Сусіди за рейтингом: Сирія, Афганістан, Ємен та М'янма. Після повномасштабного рашистського вторгнення у 2022 р. ми очолюємо цей сумний список.
Світ
16.10.2024
07:41

«Наші війська вже підійшли до Миргорода». Російські ЗМІ про Україну

Ніхто не гарантує, що всі країни єдиним фронтом стануть на захист члена НАТО... Для самого альянсу немає жодної причини включати в себе Україну. Він і так користується нею як своїм плацдармом, не несучи при цьому жодної відповідальності.
Країна
15.10.2024
10:54

Друга річниця "повернення Донбасу додому": фестиваль міфів

Сама ідея апелювати до історії, говорячи про належність території до державних утворень, межі яких постійно змінювалися, – у сучасному світі виглядає дивно.
Всі статті