«Звісно, обовязково!» - Залужний про повернення окупованих територій

Україна знає, що потрібно для звільнення від російських загарбників Криму, Донеччини, Луганщини, але наголошує на великому обсязі роботи, який швидко не зробити. Про це Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний сказав в інтерв’ю спецпроєкту Дмитра Комарова «Рік. За кадром», передає Укрінформ.

«Ми знаємо, що потрібно для того, щоб звільнити Крим, що потрібно для того, щоб звільнити Донецьку область, Луганську область. Але це дуже великий обсяг роботи, який швидко не зробиться», - сказав Залужний.

На уточнююче запитання, чи поверне Україна Крим, Донеччину, Луганщину, Головнокомандувач ЗСУ відповів: «Звісно, обовязково!».

Він додав, що саме про повернення додому, про відбудову шкіл йому у листах пишуть діти.

«Тому ми це зробимо обов’язково, для них», - підкреслив Залужний.

За його словами, цю війну можна порівняти і з першою та другою світовими війнами, настільки вона масштабна. Станом на сьогодні лінія фронту для ЗСУ – це 3 тисяч 750 км.

«Це дуже багато. Як у другу світову війну. Кількість боєприпасів, які використовуються нами і противників повністю співпадає. По кількістю сил можливо ще станом на сьогодні ще трошки менше. Але по всім ознакам вже можна прирівняти(до другої світової – ред.). Я особисто був впевнений, що війна такого масштабу неможлива у 21 століття», - підкреслив він.

Залужний підкреслив, що наш супротив вразив весь світ. «Тепер будь-яка розмова з західними партнерами починається з того, що вони схиляються перед мужністю і героїзмом наших солдат, а завершується словами – Слава Україні. Героям слава».

Відповідаючи на  запитання щодо збільшення рейтингу української армії, яка до війни була у світі на 25 місці, а зараз на 15, Залужний зауважив, що до будь-яких рейтингів ставиться негативно. А професіоналізм нашої армії оцінюють у світі дуже високо.

Як повідомлялося, Залужний хоче, щоб Україна була, як Ізраїль: "Краще не чіпати".

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті