ЗСУ за добу збили 41 крилату ракету й три "шахеди" – Генштаб

Російські окупанти завдали ракетного удару по України, застосувавши 40 крилатих ракет, 24 червня. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 24 червня.

"За уточненою інформацією, протягом доби, противник завдав ракетного удару по території України, застосувавши 40 крилатих ракет Х-101/Х-555, 9 ракет Х-22, 2 ракети морського базування "Калібр", 2 зенітні керовані ракети С-300 та 3 дрони типу "Shahed", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що силами та засобами протиповітряної оборони збито 40 крилатих ракет Х-101/Х-555, одну крилату ракету "Калібр" та три ударні дрони "Shahed".

"Ракети Х-22 російські терористи спрямували по містах Дніпро та Кривий Ріг", – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що внаслідок російської терористичної атаки є загиблі та поранені цивільні люди, серед яких є діти із тілесними ушкодженнями середнього ступеня тяжкості, вщент зруйновано та пошкоджено десятки приватних житлових будинків, цивільні господарські споруди, інші об'єкти інфраструктури та понад 50 приватних цивільних автомобілів.

Всього протягом доби ворог завдав 53 ракетних та 11 авіаційних ударів, а також здійснив понад 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Раніше повідомлялось, що вночі росія застосувала для атаки проти України близько 40 ракет різних типів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті