Зірка донецького "Шахтаря" розповів про емоційні потрясіння, які пережив від вторгнення Росії в Україну у 2014-му та 2022 роках

Півзахисник донецького Шахтаря Георгій Судаков розповів в інтервʼю La Repubblica про свої відчуття у перші дні повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Судаков заявив, що Росія забрала у нього дитинство ще у 2014 році, а після 24 лютого 2022 року він почав задумуватися про зміну професії, повідомляє NV.ua.

"Моя дружина була вагітна і мала народити нашу доньку. Ми ховалися від російських ракет у бомбосховищі з нею та її батьками. Але я дуже хвилювався за свого молодшого брата, який був один в академії Металіста в Харкові, і за батьків, які залишилися самі в Черкасах. Емоції, які неможливо передати.

Це були найстрашніші дні в моєму житті. Якщо у 2014 році Росія вкрала мої дитячі емоції, то у 2022 році вона забрала мою мрію про футбол. Я думав, що більше ніколи не зможу грати, що стану водієм вантажівки або працюватиму на автомийці. Натомість через деякий час ми почали грати перші благодійні матчі. Я був щасливий просто тому, що знову міг займатися тим, що дійсно люблю", — розповів Судаков.

Нагадаємо, що сьогодні, 18 вересня, Шахтар зіграє проти Болоньї у першому турі Ліги чемпіонів.

Раніше повідомлялося, що Судаков попросив вибачення у вболівальників після двох поразок збірної України у Лізі націй.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті