Мешканці Мілового змушені ходити в магазин через кордон у росію, походячи кількагодинну фільтрацію

Мешканці окупованого прикордонного селища Мілове на Луганщині змушені ходити в магазин у росію, щоразу перетинаючи кордон, через те що в місцевих магазинах практично повністю зникли всі товари. Про це повідомляє джерело "ОстроВа" 4 листопада.

"Мій знайомий, якому 16 років, розповідає, що в магазинах Мілового майже не залишилось товарів, тому доводиться ходити в магазин в російське село, через кордон", – розповідає джерело.

За його словами, кожне відвідування магазину супроводжується "фільтрацією" на кордоні.

"Вчора, наприклад, мого друга "фільтрували" 4 години, при тому що він просто йшов у магазин за продуктами", – розповідає співрозмовник.

Аналогічна ситуація і у найближчих до Мілового прикордонних сіл. За словами мешканців, вони також змушені ходити в російські магазини.

Як зазначає джерело "ОстроВа", спілкування з мешканцями цих прикордонних окупованих населених пунктів наразі можливо через месенджери, адже саме в цій частині Луганщини є інтернет, який "пробиває" від російських операторів.

Раніше повідомлялось, що в окупованих селищах Мілове й Новопсков посилено фільтрацію, зникають люди.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті