Жителі Донеччини подали майже 8 тис заявок на отримання держдопомоги для відновлення пошкодженого житла

Жителі підконтрольних Україні територій Донецької області подали 7827 заявок на отримання державної допомоги для відновлення пошкодженого житла. Про це на брифінгу сказала заступниця директора департаменту житлово-комунального господарства Донецької ОВА Лариса Гусєва, - повідомляє Укрінформ.

"Що стосується єВідновлення. Станом на сьогодні подано всього заяв 7827 - це на отримання державної допомоги для відновлення пошкодженого житла. Комісіями прийнято 4851 позитивне рішення про надання компенсації за пошкоджене житло на загальну суму 401,5 млн грн. На рахунки людям, які подали заявки, вже нараховано 338,8 млн грн, і люди вже ці кошти отримали", - сказала Гусєва.

Говорячи про сертифікати, видані жителям області, чиє житло повністю зруйноване російськими загарбниками, вона зазначила, що було подано 1075 заявок, ухвалено позитивних рішень за 576 заявками на суму 940 млн грн. "І вже сформовано житлових сертифікатів на суму 927 млн грн, це на сьогодні", - додала чиновниця.

Як повідомлялося, 10 травня 2023 року стартувала програма «єВідновлення». Кожен громадянин, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії РФ, може подати заявку на отримання державної допомоги для його поточного ремонту. Зробити це можна за допомогою порталу «Дія» або звернувшись до центрів надання адміністративних послуг, органів соціального захисту та нотаріусів. 1 серпня розпочався другий етап реалізації державної програми «єВідновлення» – власники знищеного житла можуть подати у застосунку «Дія» заявку на отримання компенсації для придбання нової квартири чи будинку.

Статті

Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Країна
20.01.2025
11:47

Реалії прифронтового Донбасу: перше коло пекла

Юридично поняття «прифронтових територій України» не існує. У всіх офіційних документах ідеться про територіальні громади, «розташовані в районах проведення воєнних дій». Географічно зафіксувати такі території теж неможливо, тому що, на жаль, лінія...
Всі статті