Кореспондента The Wall Street Journal затримано в РФ за підозрою у шпигунстві

Кореспондент The Wall Street Journal Еван Гершкович затриманий в Єкатеринбурзі РФ за підозрою у шпигунстві. Про це повідомляють російські ЗМІ 30 березня.

Як повідомляється, за версією ФСБ, журналіст "за завданням США займався збором відомостей про одне з підприємств російського ВПК, які становлять держтаємницю".

Як розповіло "Медузі" джерело серед західних журналістів, які працюють у Москві, окрім відвідування Єкатеринбурга, Еван Гершкович їздив до Нижнього Тагілу, де знаходиться оборонне підприємство "Уралвагонзавод".

При цьому, як зазначають російські ЗМІ, Гершкович не виходив на зв'язок із вечора 29 березня. Він перебував у Єкатеринбурзі кілька тижнів і написав матеріал про ставлення росіян до ПВК "Вагнер". У поїздці його супроводжував місцевий активіст Ярослав Ширшиков.

За непідтвердженою інформацією, американця затримали біля місцевого ресторану. На його голову натягли светр і перехожим не було видно обличчя.

Варто зауважити, що Еван Гершкович близько шести років живе у Москві. Він висвітлює події у росії та Україні для американської газети The Wall Street Journal. Також він працював у Agence France-Presse, The Moscow Times та The New York Times.

Нагадаємо, окупанти у "ЛНР" засудили українського журналіста і правозахисника Максима Буткевича до 13 років колонії. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті