Зеленський зустрівся з Сирським та Брагилевичем та заслухав доповіді Малюка й Буданова

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Головнокомандувачем ЗСУ Олексанлром Сирським та начальником Генштабу Анатолієм Брагилевичем 4 березня. Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому відеозверненні. 

"Коротко про цей день. Більшість часу - військовим. Головком Олександр Сирський та начальник Генштабу Анатолій Баргилевич. Тривала зустріч саме щодо фронтових питань і завдань. Наші операції та перспективи.Попри всі дефіцити можливості наших воїнів знищувати окупантів не повинні зменшитися. Головком регулярно на передовій", - сказав Зеленський.

Він підкреслив, що до напрацювання рішень залучені бойові командири з бригад. 

"Сьогодні ж я погодив і підписав низку необхідних нових кадрових призначень для Сил оборони", - сказав також Зеленський.

Він також повідомив, що провів окрему нараду з Міністром оборони України Рустемом Умєровим щодо постачання зброї, справедливого й правильного забезпечення бригад. 

"Окрема розмова – щодо дронів. Хороший зміст. Зокрема, щодо наших далекобійних дронів", - зазначив також Президент України.

Крім того, він повідомив, що заслухав доповідь осільника ГУР Кирила Буданова та голови СБУ Василя Малюка. 

"Прозвітував щодо нашої протидії російським ДРГ – цим убивцям, які тероризують наші прикордонні райони. Також Малюк прозвітував і щодо протидії колаборантам. Є хороші результати зі знешкодження цих осіб", - сказав Зеленський щодо доповіді Малюка.

"Була доповідь зовнішньої розвідки - Литвиненка. Щодо чутливих міжнародних напрямків та наявних планів Росії. Маємо розуміння, які документи на столі у ворога, який у нього черговий задум. Будемо протидіяти", - повідомив також Зеленський.

Раніше повідомлялось, що Сирський має карт-бланш на кадрові зміни в армії - Зеленський чекає від нього конкретних пропозицій.

Статті

Країна
17.10.2024
10:00

Агросектор України: мінна загроза

Ще у 2014 р. Уакраїна увійшла до п'ятірки країн з найбільшою замінованою територією. Сусіди за рейтингом: Сирія, Афганістан, Ємен та М'янма. Після повномасштабного рашистського вторгнення у 2022 р. ми очолюємо цей сумний список.
Світ
16.10.2024
07:41

«Наші війська вже підійшли до Миргорода». Російські ЗМІ про Україну

Ніхто не гарантує, що всі країни єдиним фронтом стануть на захист члена НАТО... Для самого альянсу немає жодної причини включати в себе Україну. Він і так користується нею як своїм плацдармом, не несучи при цьому жодної відповідальності.
Країна
15.10.2024
10:54

Друга річниця "повернення Донбасу додому": фестиваль міфів

Сама ідея апелювати до історії, говорячи про належність території до державних утворень, межі яких постійно змінювалися, – у сучасному світі виглядає дивно.
Всі статті