Зеленський зустрівся з двопартійною делегацією Сенату США, щоб обговорити ключові пункти "Плану перемоги"

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками Сенату США від Республіканської та Демократичної партій для обговорення "Плану перемоги". Про це Зеленський повідомив у Телеграм 26 вересня.

"Зустрівся з двопартійною делегацією Сенату США, щоб обговорити ключові пункти Плану перемоги. Це має бути нашим спільним досягненням - перемога заради свободи, без компромісів ціною свободи", - написав Зеленський.

"Тут, у столиці США, у нас багато друзів, які з перших днів повномасштабного вторгнення стоять пліч-о-пліч з українцями в боротьбі за свободу і незалежність. Дякую кожному члену Сенату за таку підтримку", - додав глава держави.

Як повідомляє пресслужба президента, Зеленський зустрівся з двопартійною делегацією Сенату США на чолі з лідером демократів і республіканців у сенаті Чаком Шумером і Мітчем Макконнеллом.

Глава української держави наголосив на важливості таких зустрічей саме зараз, коли РФ посилює ракетні атаки на об'єкти критичної інфраструктури України перед початком опалювального сезону.

Президент також обговорив із членами американського Сенату ситуацію на фронті, першочергові потреби українських воїнів, спільне виробництво зброї та ключові напрями подальшої підтримки США. "Пріоритет України - додаткові системи ППО та ракети до них", - йдеться в повідомленні.

Також сторони окремо обговорили посилення санкційного тиску на РФ та використання доходів від заморожених російських активів для потреб України.

Нагадаємо, Зеленський зустрівся з Байденом: домовились обговорити "План перемоги" у Вашингтоні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті