Зеленський заявив, що обговорить з Байденом "план перемоги", який примусить РФ до дипломатичного завершення війни

План перемоги України важливо презентувати до другого саміту миру - це дозволить примусити Російську Федерацію (РФ) до дипломатичного завершення війни. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на президента Володимира Зеленського під час пресконференції.

За словами президента, в першу чергу, він обговорить план перемоги України з головою Білого дому Джо Байденом, оскільки він залежить від підтримки Сполучених Штатів Америки.

"Й інших партнерів, але всі розуміють, що є обсяг допомоги. Я думаю, що зрозуміло, чому в такому порядку я буду це робити", - пояснив він.

Зеленський зауважив, що план перемоги, є серйозним посиленням України. На його думку, він також матиме психологічний й політичний вплив на рішення Росії щодо завершення війни. Водночас важливо, щоб план був презентований до другого саміту миру.

"Цей план обов'язково повинен бути презентований до другого саміту миру, щоб примусити Росію до дипломатичного закінчення війни. Якщо партнери підтримають його, то це полегшить Україні примусити Росію до закінчення війни", - додав він.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що перемогу у війні з Росією в Україні та на Заході розуміють по-різному. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті