Зеленський заявив, що йому складно судити, що було б, якби не прибрали Залужного

Президент України Володимир Зеленський вважає, що наразі у Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського серйозний виклик, оскільки Київ 8 місяців чекав пакету допомоги від США. Про це глава держави заявив на своєму брифінгу, повідомляє "Громадське".

Так, Зеленського запитали, які зміни він бачить після заміни військового керівництва ЗСУ у лютому 2024 року, включаючи той факт, що у травні росіяни здійснили прорив на півночі Харківщини.

Президент України вважає, що зараз складно сказати, що було б, якби не змінилося військове керівництво та сказав, що «відверто не хоче про це говорити». На його думку, про це варто говорити після війни.

«Я не вважаю, що якби будь-хто був на місці Сирського, то прориву не було. Я вважаю, він би був. Бо цього хотіли росіяни. У них було завдання зайти й окупувати Харків. Плюс Сирського в цій ситуації — він знає Харків. Він відвойовував його», — сказав Зеленський.

Глава держави також запевнив, що з деталями розбиратимуться після того, «як настане пауза».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звільнив колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з військової служби у відставку своїм указом №309/2024 від 8 травня.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті