Зеленський у Німеччині пояснив, чому українці "роблять все - абсолютно все - щоб не допустити стіни між частинами нашої країни"

Президент України Володимир Зеленський у Німеччині пояснив, чому українці "роблять все, щоб не допустити стіни між частинами України". Про це він сказав у зверненні до Бундестагу та всього німецького народу 11 червня.

"Розділена Європа ніколи не була мирною. А розділена Німеччина ніколи не була щасливою. Ви знаєте це зі свого досвіду. І тому ви можете зрозуміти нас, українців. Можете зрозуміти, чому ми так боремось проти спроб Росії розділити Україну, чому ми робимо все - абсолютно все, щоб не допустити стіни між частинами нашої країни. Жодна країна не має бути приречена на те, щоб колючий дріт на десятиліття розірвав її тіло. Українці заслуговують на спокій після війни. І кожен, хто захищав свій рідний дім, кожен, хто втратив рідних, кожен, чиї побратими й посестри назавжди залишились на полях боїв, - усі вони заслуговують на достойне завершення війни, таке, яке не залишає сумнівів, а хто ж переміг. А той, хто приніс війну, повинен, навпаки, забути про спокій. Назавжди. Винний у війні має понести відповідальність. Справедливо відповісти за кожен злочин цієї війни. Тільки зі справедливої відповідальності виростає історичний шанс вилікуватись від агресії", - сказав Зеленський.

Раніше повідомлялось, що Зеленський обговорив із президентом ФРН потреби України на тлі російських атак на енергетику та ситуації на фронті.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті