Зеленський стане першим іноземним лідером, якому дозволили виступити в парламенті Швейцарії

Парламент Швейцарії схвалив прохання Києва дозволити президенту Володимиру Зеленському виступити зі зверненням до швейцарських законодавців. Про це повідомляє Бі-бі-сі

Швейцарія відчуває міжнародний тиск щодо її традиційної політики нейтралітету у війнах і конфліктах. Багато західних союзників закликають Берн зняти заборону на експорт швейцарської зброї та допомогти Україні.

Поки що влада Швейцарії відмовлялася це зробити. Однак запрошення Зеленському виступити перед парламентом експерти називають великим кроком для країни.

Він стане першим іноземним лідером, який звернеться з посланням до Федеральної ради країни (так називається швейцарський парламент).

Звернення заплановано на літню сесію, яка розпочнеться 30 травня. Про точну дату буде оголошено додатково, йдеться в повідомленні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
08.04.2025
11:08

Новий механізм виплат пенсій українцям на окупованих територіях та ВПО: менше дискримінаційних норм

Тепер пенсіонери, незалежно від дати переміщення, мають однакові умови для отримання пенсійних виплат. Вони можуть вибирати банк для отримання пенсії з 46 доступних установ, а також отримувати виплати через "Укрпошту".
Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Всі статті