Зеленський закликав виключити росію з ООН та G20, щоб "злочинець відповів за свої вчинки"

Володимир Зеленський закликав виключити росію з Організації Об'єднаних Націй та "Великої двадцятки" як покарання за воєнні злочини РФ. Про це 31 жовтня на спільному брифінгу із прем'єр-міністром Чехії Петром Фіалою заявив глава держави.

"Росії не місце у G20, ООН та інших структурах, які були створені для захисту миру та співпраці між націями. Зрозуміло, що росія лише цинічно експлуатує такі структури для прикриття своїх злочинів", - наголосив Зеленський.

Також за його словами, будь-який злочинець має відповідати за скоєні злочини. Для росії таким покаранням має стати ізоляція від світу.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що керівництво РФ більше зацікавлене у загостренні продовольчої кризи, ніж у виконанні "зернового коридору".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті