Зеленський закликав виключити росію з ООН та G20, щоб "злочинець відповів за свої вчинки"

Володимир Зеленський закликав виключити росію з Організації Об'єднаних Націй та "Великої двадцятки" як покарання за воєнні злочини РФ. Про це 31 жовтня на спільному брифінгу із прем'єр-міністром Чехії Петром Фіалою заявив глава держави.

"Росії не місце у G20, ООН та інших структурах, які були створені для захисту миру та співпраці між націями. Зрозуміло, що росія лише цинічно експлуатує такі структури для прикриття своїх злочинів", - наголосив Зеленський.

Також за його словами, будь-який злочинець має відповідати за скоєні злочини. Для росії таким покаранням має стати ізоляція від світу.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що керівництво РФ більше зацікавлене у загостренні продовольчої кризи, ніж у виконанні "зернового коридору".

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті