Зеленський приїхав на кордон України з Польщею та Білоруссю

У середу, 19 квітня, президент України Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку у Волинську область та відвідав прикордонну ділянку, де сходяться кордони України, Польщі та Білорусі. Про це повідомляє у Телеграм Офіс президента України. 

Як повыдомляэться, Зеленський ознайомився з облаштуванням державного рубежу на цього напрямку.

Президент також оглянув пункт спостереження та дворівневу систему ровів на кордоні.

З позиції спостережного поста було продемонстровано, як за допомогою систем віддаленого відеоспостереження здійснюється цілодобовий нагляд за лінією кордону.

Йому також показали системи виявлення безпілотних літальних апаратів.

Як доповіли прикордонники Зеленському, з метою забезпечення надійного захисту українського кордону та готовності до відбиття можливого вторгнення противника з території Білорусі відбувається нарощування інженерних загороджень, фортифікаційних споруд і налаштування систем віддаленого відеоспостереження.

Президент поспілкувався з військовослужбовцями Державної прикордонної служби України та вручив їм нагороди.

"Маю честь бути сьогодні тут, привітати вас, подякувати за захист державного кордону. Хочеться говорити про кордон, перебуваючи саме тут, на Волині, біля кордону України з Білоруссю та Польщею. Ви героїчні та міцні люди. Хочу вам подякувати за захист нашої держави у Бахмуті. Знаю, як міцно ви там стояли, тримали Бахмут", - сказав Зеленський.

Крім того, під час візиту до прикордонної області Володимир Зеленський провів нараду.

"Багато важливих питань: облаштування й охорона державного кордону, соціально-економічна та актуальна безпекова ситуація в регіоні, облаштування фортифікаційних та оборонних інженерних споруд", - розповів президент

Також він ознайомився з обстановкою в зоні відповідальності оперативного угруповання військ "Волинь" і готовністю військових підрозділів до виконання завдань, а також з заходами щодо посилення державного кордону в межах Волинської області.

Як повідомлялося, на території Білорусі перебувають понад 4 тисячи російських військових. 

 

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті