Зеленський: Для України дуже важливо, щоб Білорусь не вступила в цю ганебну війну

Президент Володимир Зеленський висловив переконання, що Білорусь не має бажання вступати у розв’язану росією війну проти України, водночас українські сили оборони готуються до будь-яких безпекових викликів. Про це він заявив під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами зустрічі з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо в Києві, - повідомляє сайт Президента України.

«Ми не збиралися й не збираємося нападати на Білорусь. Це головний сигнал від усього українського народу білоруському народу. Для нас дуже важливо, щоб Білорусь не втратила своєї незалежності й не вступила попри вплив будь-кого в цю ганебну війну», – сказав Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів.

Президент України переконаний, що більшість білоруських громадян і військових не мають бажання застосовувати зброю проти українського народу. Водночас Глава держави не відкидає такого виклику з огляду на наявність на території Білорусі російських військ.

«Наше завдання для військових поставлено – готуватися до будь-яких викликів. Це непросто, тому ми потребуємо допомоги партнерів, бо територія в нас дуже велика. Тому маємо обмеження щодо кількості амуніції. Тому маємо готуватися до будь-яких викликів», – зазначив він.

Як повідомлялося, білоруський диктатор Лукашенко заявив, що Україна пропонує йому "пакт про ненапад".

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті