Заводи підсанкційного російського олігарха Дерипаски на 10 млрд грн тепер належать Україні – СБУ

Україна націоналізувала заводи підсанкційного російського олігарха Дерипаски на 10 млрд грн.. Про це повідомили в Телеграм-каналі СБУ 16 лютого.

"За матеріалами Служби безпеки Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту щодо передачі у державну власність України підприємств, які належали російському олігарху Олегу Дерипасці, – сказано в повідомленні. – Рішення суду стосується Миколаївського глиноземного заводу, а також надровидобувних компаній "Глухівський кар’єр кварцитів", "Хустський кар’єр" та "Жежелівський кар’єр".

Уточнюється, що вартість переданого Україні майна становить понад 10 млрд грн.

Зазначається, що Дерипаска, який входить до найближчого оточення військово-політичного керівництва РФ, керував підприємствами через підконтрольні комерційні структури в різних регіонах України. Таким чином російський олігарх намагався приховати своє відношення до українських активів. Втім, співробітники Служби безпеки викрили схему та ініціювали передачу 100% російського майна в дохід України.

Раніше повідомлялось, що священик УПЦ (МП) з Донеччини проведе за ґратами 7 років за активну підтримку ворога: ряси і кадила не рятують.

Статті

Донбас
24.11.2024
18:15

Донецьким жінкам натякнули, що непогано б народжувати і ставати багатодітними мамами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня Російська православна церква на окупованому Донбасі остаточно вийшла з підпілля - в «офіційному» ЗМІ «ДНР» з'явилося інтерв'ю нового митрополита Донецького і Маріупольського, який, як і більшість світських начальників, приїхав із...
Донецьк
23.11.2024
13:01

Навчались вокалу дистанційно. Історія дитячого театру народної пісні з Покровська

Завдяки тому, що ми навчились якісно працювати в онлайн ще з часів ковіду, мої учні зараз перемагають та отримують високі звання лауреатів міжнародних конкурсів.
Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Всі статті