Засуджено до 10 років й оголошено в розшук колаборантку-податковицю з Біловодська, яка недовго протрималась на службі в окупантів

"За матеріалами СБУ заочно засуджено колишню керівницю окупаційної "податкової інспекції" у захопленому ворогом Біловодську", - повідомило 3-є управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сіверськодонецьк у facebook 26 лютого.
До широкомасштабної війни фігурантка очолювала місцеве управління соцзахисту населення. У лютому 2022 року вона вирішила залишитись в окупації й співпрацювати з агресором. Вже у березні рашисти призначили її начальницею "Біловодської об’єднаної податкової інспекції ЛНР". Утім, "кар’єра" на службі у ворога виявилася не успішною - невдовзі зрадниця втратила посаду.
"Суд визнав її винною в колабораційній діяльності та призначив покарання – 10 років ув’язнення з конфіскацією усього майна. Зловмисницю оголошено у розшук", - сказано в повідомленні.
Раніше повідомлялось, що СБУ заочно повідомила нову підозру "голові виборчкому ЛНР" Кравченко і кільком іншим організаторам фейкових "виборів путіна".
Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка
ПідтриматиСтатті

«Після демаршу Зеленського у нас розв'язані руки». Російські ЗМІ про Україну

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну
