Запоріжжя: російська ракета вбила цих дівчат через годину після їх виступу

Цих дівчат – Світлану Сємєйкіну та Крістіну Спіцину – вбила російська ракета у Запоріжжі через годину після цього виступу 9 серпня. Це відео розмістив у себе в Instagram український музикант Дзідзьо (Михайло Хома). У відео дівчата співають хіт Дзідзьо "Я і Сара":

"Господи, ще вчора вони разом співали та грали для людей, а сьогодні нікого з них немає, – написав Дзідзьо. – Російська ракета нещадно забрала їхній голос, їхнє життя і водночас частинку душі кожного з нас. Дівчат звали Світлана Сємєйкіна та Крістіна Спіцина. 19 років та 21 рік. Душу розриває від болю".

За офіційною інформацією від Запорізької ОВА, 19-річна Світлана загинула на місці удару, 21-річна Крістіна померла в реанімації.

Уточнюється, що батьки обох дівчат наразі захищають Україну.

Раніше повідомлялося, що внаслідок ударів росіян по Запоріжжю загинуло троє людей, ще 9 отримали поранення.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті