Заклики депутата Держдуми знищувати незгодних із політикою путіна офіційно визнано нормою

МВС РФ не виявило ознак екстремізму в словах члена комітету Держдуми з оборони Андрія Гурульова, який назвав у телеефірі громадян РФ, незгодних із політикою диктатора путіна, "гниллю", яка "має бути якщо не ізольована, то хоча б якось знищена". Про це повідомляє Телеграм-канал "Донбасс.Важно" з посиланням на росЗМІ. 

Нагадаємо, у Держдумі РФ запропонували ухвалити закон "про російський народ", стверджуючи, що "народ дозрів". 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті