"З вами все нормально, ФІФА?" МЗС України вимагає вибачень за карту без Криму

Спікер Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий закликав Міжнародну федерацію футболу (ФІФА) публічно вибачитись за зображення Криму не у складі України. Про це вні написав у мережі Х.

Карту, на якій півострів не було позначено частиною України, було зображено в ефірі жеребкування європейської кваліфікації чемпіонату світу-2026.

"З вами все нормально, ФІФА? Перекроюючи міжнародні кордони у вчорашньому ефірі, ви не лише діяли проти міжнародних прав, а також підтримали російську пропаганду, військові злочини та злочин агресії проти України. Ми виправили карту для вас і очікуємо на публічні вибачення", – написав Тихий у соцмережі X.

У п'ятницю в Цюріху відбулося жеребкування групового етапу відбору до ЧС-2026 року, в якому бере участь збірна України. Україна потрапила до другого кошика. Формат жеребкування передбачає 12 відбіркових груп, з яких переможці груп вийдуть напряму, а ще чотири місця розіграють у плейофф і через Лігу націй. Чемпіонат світу 2026 року відбудеться з 11 червня до 19 липня у США, Канаді та Мексиці.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Країна
08.04.2025
11:08

Новий механізм виплат пенсій українцям на окупованих територіях та ВПО: менше дискримінаційних норм

Тепер пенсіонери, незалежно від дати переміщення, мають однакові умови для отримання пенсійних виплат. Вони можуть вибирати банк для отримання пенсії з 46 доступних установ, а також отримувати виплати через "Укрпошту".
Всі статті