З російського полону повернулись луганські прикордонники, які вважалися зниклими безвісти майже 2 роки

Із російського полону повернулися п’ятеро військовослужбовців Луганського прикордонного загону, четверо з них вважались зниклими безвісти з квітня 2022 року. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 31 січня.

"Усі вони перебували у неволі з квітня 2022 року", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що Володимир Дида - солдат, водій групи інспекторів прикордонної служби, та Михайло Шемоніцький - солдат, кухар відділення тилового забезпечення прикордонної комендатури швидкого реагування "Щастя", вважалися зниклими безвісти після боїв у селі Нове на Луганщині. 

Дмитро Іус - штаб-сержант, начальник відділення логістики  відділу прикордонної служби "Станиця Луганська", та Роман Краснянський - штаб-сержант, начальник відділення управління відділу прикордонної служби "Станиця Луганська", теж вважалися зниклим безвісти. У полон потрапили під час боїв у м. Попасна.

Микола Ярема - солдат, водій відділу прикордонної служби "Станиця Луганська" - у полон потрапив під час боїв за місто Лиман.

Раніше повідомлялось, що Україна повернула з полону 207 захисників та цивільних.

Ранше також Зеленський розповів про деталі обміну полоненими: майже половина - захисники Маріуполя.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті