З початку доби на фронті відбулося 105 бойових зіткнень - Генштаб ЗСУ

На фронті з початку доби станом на 16:00 9 вересня відбулося 105 бойових зіткнень. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

На Покровському напрямку противник здійснив 23 штурмові дії, з яких відбито 16 атак, тривають сім боїв, переважно в районі Новогродівки. 

На Курахівському напрямку окупанти атакували 28 разів, 19 атак відбито, дев'ять тривають.

На Жарківському напрямку противник безуспішно штурмував позиції українських підрозділів у Вовчанську. 

На Куп'янському напрямку від початку доби точилися шість боїв. 

На Лиманському напрямку противник штурмував десять разів, шість боїв іще тривають. 

На Північному напрямку Сили оборони відбивали дев'ять спроб росіян просунутися. 

На Краматорському напрямку відбулося два боєзіткнення, також загарбники скинули авіабомбу по населеному пункту Предтечине.

На Торецькому напрямку окупанти за підтримки бомбардувальної авіації п'ять разів намагалися витіснити українські підрозділи з займаних позицій у районах Торецька та Неліпівки, але отримали жорстку відсіч. 

На Времівському напрямку противник сім разів штурмував українські позиції, два бої під Вугледаром тривають. 

На Оріхівському напрямку противник провів дві атаки. 

На Придніпровському напрямку відбито сім ворожих штурмів.

Також на Торецькому, Времівському та Оріхівському напрямках російські агресори завдавали ударів некерованими авіаракетами й керованими авіабомбами. Тривали обстріли та бомбардування Сумської області.

Як повідомлялося, ЗСУ вперше збили ворожий дрон на висоті понад 3600 метрів. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Донбас
20.04.2025
18:31

І все кругом «бесхозное» і все кругом моє: Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розповідали, як правильно поділити вкрадене українське майно, і переконували місцевих мешканців, що щойно найласіші шматочки стануть «федеральною» власністю, їхнє життя остаточно налагодиться......
Країна
19.04.2025
09:49

Пастор Сергій Косяк: Я почав плакати і запитав у Бога: Чому така соціальна несправедливість у нашій країні?

Перший будинок милосердя був відкритий за їхньою особистою ініціативою у 2020 році – вони продали своє майно, купили невеликий будиночок у тому селищі й відкрили перший прихисток для 15 самотніх літніх людей.
Всі статті