Використання РФ іранських дронів навряд чи суттєво вплине на хід війни - ISW
Використання РФ іранських дронів навряд чи суттєво вплине на хід війни. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).
"Використання Росією безпілотників іранського виробництва не створює асиметричних ефектів, як це сталося з використанням Україною наданих США систем HIMARS, і навряд чи суттєво вплине на хід війни", - йдеться у повідомленні.
ISW цитує заступника начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерала Олексія Громова, який 6 жовтня заявив, що російські війська застосували проти України загалом 86 іранських безпілотників Shahed-136, 60% з яких українські сили вже знищили.
"Як повідомило вчора ISW, російські війська, здається, не зосереджують ці безпілотники на асиметричних вузлах поблизу поля бою. Вони використовували багато безпілотників проти цивільних цілей у тилах, ймовірно, сподіваючись створити нелінійні ефекти за допомогою терору", - пишуть аналітики.
В Інституті вивчення війни зазначають, що такі зусилля не приносять успіху.
Там також процитували речника командування ВПС України Юрія Ігната, який поінформував, що армія РФ все частіше використовує безпілотники іранського виробництва для збереження запасів високоточних ракет.
Як повідомлялось раніше, рашисти атакували Запоріжжя іранськими дронами-камікадзе.
Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка
ПідтриматиСтатті

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну
