Іспанія передала Україні перші ЗРК Hawk

Уряд Іспанії передало Україні перші зенітно-ракетні комплекси Hawk. Про це 2 грудня у Telegram повідомляє Міністерство оборони.

"Приймав в Одесі Міністерку оборони Іспанії Маргариту Роблес. Ми вшанували пам'ять героїв, які загинули в боях за Україну і відвідали наших воїнів у шпиталі. Іспанія підтримує Україну: гуманітарна допомога та допомога у сфері безпеки триватиме. Іспанія вже надала наші перші Hawk", - повідомив голова Міноборони Олексій Рєзніков.

Також в Іспанії тренуватимуть більше наших бійців, додав міністр оборони.

ЗРК Hawk є американською розробкою середньої дальності поразки. Він служить знищення літаків, а пізніх модифікаціях - ще й перехоплення ракет.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав Німеччину якнайшвидше передати Україні системи ППО Patriot.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті