Витрати росії на оборону зросли на 282% порівняно з минулим роком - Reuters

Росія в січні та лютому 2023 року витратила на оборону на 282% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це 15 травня повідомило агентство Reuters.

"Росія витратила 2 трильйони рублів (26 мільярдів доларів) на оборону тільки за січень і лютий, що на 282% більше, ніж за аналогічний період минулого року, свідчать дані бюджетного порталу, які ілюструють спіралеподібне зростання видатків Москви на її конфлікт в Україні, - повідомляють журналісти.

Зазначається, що за перші два місяці 2022 року на потреби "національної оборони" витратили 525,4 мільярда рублів. Цього ж року росіяни витратили на оборону 1,18 трильйона рублів у січні та 822,4 мільярда рублів у лютому.

Усі ці дані опублікували на інтернет-порталі Федеральної скарбниці щодо бюджету. Повідомляється, що Мінфін перестав публікувати окремі щомісячні дані щодо виконання бюджету в травні минулого року, але тепер додав на портал дані за 2022 рік і початок цього року.

План витрат росії на 2023 рік передбачає 4,98 трильйона рублів витрат на оборону. Дані показують, що в січні-лютому росія витратила трохи більше 40% від запланованих річних асигнувань на оборонний сектор.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бюджет росії роз'їдають секретні витрати і війна.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті