Винним у вчиненні хуліганства біля ТЦК на Закарпатті загрожує ув'язнення до 7 років - поліція

У Закарпатській області поліція Виноградова розслідує конфлікт з працівниками Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), де були здійснені попереджувальні постріли у повітря. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатській області, передає Укрінформ.

«Поліція Виноградова розслідує кримінальне провадження за фактом конфлікту з працівниками ТЦК та СП… Слідчі кваліфікували дії за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Тривають процесуальні заходи, діям кожного з учасників правоохоронці нададуть правову оцінку», - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці пояснили, що ввечері 3 травня біля входу на територію Виноградівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки зібралася група людей, орієнтовно 10 осіб, які порушували публічний порядок та вчиняли хуліганські дії.

Співробітники поліції, які прибули на місце події, встановили, що таким чином представники поселення з села Онок висловлювали невдоволення через мобілізацію двох їхніх товаришів.

«Коли учасники конфлікту намагалися силою відчинити вхідні ворота, співробітники ТЦК та СП здійснили попереджувальні постріли у повітря», - розповіли правоохоронці.

Вони зазначили, що на місці події забезпечували публічний порядок кілька екіпажів поліції, і ніхто з присутніх внаслідок хуліганських дій не постраждав.

«Наразі конфлікт з даного приводу вичерпано... Винним у вчиненні хуліганства загрожує ув'язнення терміном до 7 років», - констатували поліцейські.

Вказаний Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки теж в своєму офіційному коментарі Укрінформу підтвердив, що був такий конфлікт.

«3 травня з метою уточнення військово-облікових даних в 1-му відділі Берегівського РТЦК та СП перебував військовозобов’язаний ромської національності Лакатош Василь Іванович. Згодом біля адміністративної будівлі ТЦК та СП зібрався натовп громадян України ромської національності, які почали вчиняти хуліганські дії і спроби проникнення на територію військового об’єкта. Було викликано Національну поліцію», - розказали в ТЦК.

Там додали, що правовою оцінкою інциденту займаються правоохоронні органи.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Країна
08.04.2025
11:08

Новий механізм виплат пенсій українцям на окупованих територіях та ВПО: менше дискримінаційних норм

Тепер пенсіонери, незалежно від дати переміщення, мають однакові умови для отримання пенсійних виплат. Вони можуть вибирати банк для отримання пенсії з 46 доступних установ, а також отримувати виплати через "Укрпошту".
Всі статті