Вторгнення РФ в Україну зазнає краху - Трюдо

Оголошення президентом росії путіним часткової мобілізації у РФ та погрози застосувати ядерну зброю свідчать про те, що російське вторгнення в Україну зазнає краху. Про це пише Reuters, яке оприлюднило заяву прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

За його словами, Канада засуджує безвідповідальну ескалацію війни з боку РФ.

"А також часткову військову мобілізацію, ядерні погрози та псевдореферендуми росії. Поведінка путіна свідчить лише про те, що його вторгнення зазнає краху", - зауважив Трюдо.

"Наказ путіна про мобілізацію - це "крок до визнання того, у чому він не хотів зізнаватися росіянам, приклад того, що все йде не за його планом", - зауважує прем'єр Канади. А також додає, що загрози ядерної зброї необхідно сприймати серйозно, а західні союзники повинні "дуже твердо протистояти" їм.

Нагадаємо, 21 вересня російський президент путін оголосив про проведення у РФ часткової мобілізації.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті