ЗСУ за добу знищили 19 танків та ББМ, вертоліт та 150 окупантів

Збройні сили України минулої доби знищили 150 російських окупантів. Про це 14 серпня повідомляє Генштаб.

"Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 14.08 орієнтовно склали - особового складу - близько 43 550 (+150) осіб ліквідовано", - йдеться у повідомленні.

Також напередодні українські захисники знищили 8 танків, 11 бойових броньованих машин, 2 артилерійські системи, а також 3 одиниці автомобільної техніки та автоцистерн. У повітрі рашисти втратили 1 вертоліт та 5 БПЛА оперативно-тактичного рівня.

Загалом із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну рашисти втратили вбитими 43550 осіб. Також за п'ять із лишком місяців війни українські війська знищили 1864 танки, 4126 бойових броньованих машин, 980 артилерійських систем та 261 установку РСЗВ, а також 136 засобів ППО.

Рашисти також втратили 3039 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн та 91 одиницю спеціальної техніки. На морі за весь час окупанти втратили 15 кораблів і катерів, а в повітрі – 233 літаки, 194 вертольоти, 784 безпілотники оперативно-тактичного рівня та 187 крилатих ракет.

У Генштабі зазначили, що найбільших втрат за минулу добу окупанти зазнали на Донецькому напрямку.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що окупанти не зможуть протистояти контрнаступу ЗСУ після ударів по мостах на Херсонщині.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Донбас
20.04.2025
18:31

І все кругом «бесхозное» і все кругом моє: Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розповідали, як правильно поділити вкрадене українське майно, і переконували місцевих мешканців, що щойно найласіші шматочки стануть «федеральною» власністю, їхнє життя остаточно налагодиться......
Країна
19.04.2025
09:49

Пастор Сергій Косяк: Я почав плакати і запитав у Бога: Чому така соціальна несправедливість у нашій країні?

Перший будинок милосердя був відкритий за їхньою особистою ініціативою у 2020 році – вони продали своє майно, купили невеликий будиночок у тому селищі й відкрили перший прихисток для 15 самотніх літніх людей.
Всі статті